Popis udžbenika možete vidjeti ovdje

Rezultati natječaja za izbor učenika - sudionika moblinosti:

Popis učenika
1. Karlo Pavlović
2. Tamara Justament
Lorena Ros
4. Ian Vidović
Navedeni su učenici priložili potrebnu dokumentaciju: motivacijsko pismo, presliku svjedodžbe 1. i 2. razreda, pisanu preporuku razrednika o vladanju i pisanu izjavu roditelja kojom dopuštaju odlazak učenika na stručnu praksu u Italiju u trajanju od 14 dana
HUMANITARNA AKCIJA
Obrtnička i industrijska graditeljska škola, Zagreb, Av. Većeslava Holjevca 13, pokrenula je akciju pomoći za liječenje našeg učenika, Kristijana Horvata, rođ. 1995.g. oboljelog od rijetke bolesti, tetraparesis, motor neuron disease (odumiranje mišića).
Sredstva za pomoć možete uplatiti na ime: Kristijan Horvat, Nova cesta 111/V, 10 000 Zagreb, e-mail: slavujcek.knjige@gmail.com, Zagrebačka banka u Zagrebu, broj računa: 2360000-3115715481, u svrhu: pomoć za liječenja.

Heroj Božo uzvraća udarac!!! Online game